Zdravý dárek pro vaše partnery

Potěšte své firemní zákazniky nebo partnery originálním a zdravým balíčkem, na kterém se mimo jiné podílely tisíce pracovitých včel. Darujte kvalitní český med, prémiovou čtyřletou medovinu nebo voňavou kosmetiku s obsahem medu, propolisu a dalších včelích produktů (ústní sprej – vhodný je stříkání do úst pro uvolnění, osvěžení a odstranění nepříjemných pocitů v dutině ústní při virózách nebo angínách).

Samozřejmostí jsou různé variace složení jednotlivých balíčků. Na obrázcích si můžete prohlédnout námi zhotovoné kombinace, které je možné doplnit o vámi požadovaný sortiment. Samotný obsah vždy závisí na představě zákazníka.

Hit letošních Vánoc!

Balíček složený z kvalitní 4 leté kvašené medoviny a letošního lesního medu, který včelky sbíraly v CHKO Český les. To je v letošním roce nejoblíbenější kombinace, kterou uděláte radost nejednomu zákazníku či obchodnímu partnerovi.

Obsah balíčku: Med lesní 0,6kg, Medovina 4 letá 0,5l

Cena balíčku je 300,-Kč

Naše produkty zakoupili

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás pomocí formuláře. Ozveme se zpátky a společně se domuvíme na přesném složení balíčku.  Ještě než to uděláte, přečtě si nejčastější dotazy našich zákazníků.

Můžu si poskládat vlastní balíček?

Ano, balíčky vám připravíme podle vašeho přání. Stačí si vybrat sortiment na našem eshopu.

Posíláte balíčky poštou?

Bohužel ne. Balíčky jsou vydávány buď osobně v Plzni nebo v Kladně, nebo za poplatek za dopravu vám je při odběru většího počtu kusů přivezeme (platí při objednávce nad 50ks).

Kolik stojí balíček

Cena balíčků může začínat od 80,-Kč dle skladby sortimentu. Typický cena baličků se pohybuje okolo 200,- Kč / ks